niedziela, 9 stycznia 2011

1.

Jednym zdaniem : Książka mega niesamowita, zaskakująca, wciągająca i przede wszystkim z humorem i na temat.

Autorką  tej książki jest koci psycholog - Vicky Halls. Niesamowita kobieta, która kocha prace z kotami, lubi pomagać właścicielom , choć czasem nie jest to łatwe zadanie.
"Kocie tajemnice" to zbiór porad, ale w większości napisane jako opowiadania , anegdoty z życia zawodowego czy też prywatnego autorki. Bogate doświadczenie jakie zebrała postanowiła wydać w formie książki i to był fantastyczny pomysł. Książka podzielona na rozdziały, gdzie można przeczytać o kolejnych kocich kłopotach, problemach czy też choćby o fantastycznie udzielanych poradach. Wbrew pozorom koty w różny sposób okazują swoją miłość , strach, odwagę czy tez choćby własną słabość , właściciele nie potrafią trafnie postawić diagnozy dlatego kontaktują się z kocimi psychologami takimi  właśnie jak autorka "Kocich tajemnic" - Vicky Halls.

Jak wiecie mam dwa koty, z którymi dopiero co się poznajemy, zaprzyjaźniamy, zaczynamy rozumieć, dlatego każde ich dziwne zachowanie kończy się telefonem do osoby, od której te kociaczki mamy, kobieta doświadczona , sama ma mega ilość kociaków, po kolejnej prośbie o wyjaśnienie dlaczego tak, a tak...... zostały mi właśnie pożyczone "Kocie tajemnice".
Musze się przyznać ,ze gdy przeczytałam opis z okładki , podeszłam do książki z wielkim dystansem....za to po pierwszym rozdziale , gdzie odkryłam, że pani psycholog piszę niesamowicie, z humorem i na realnych przykładach, zmieniłam zdanie i z przyjemnością przeczytałam książkę od deski do deski.
Wyniosłam z niej wiele fantastycznych rad i wskazówek na przyszłość. Znalazłam tez wytłumaczenie zachowań własnych kotów.
"Kocie tajemnice" okazały się niezwykle pomocne! Polecam wszystkim właścicielom kotów nawet tym bardzo doświadczonym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz